Nadmiar tkanki tłuszczowej jest problemem dotykającym ogromną liczbę kobiet i mężczyzn w różnym wieku. Walczyć z niechcianymi kilogramami można na wiele sposobów – ćwicząc na siłowni, zmieniając swoje nawyki żywieniowe, włączając do codzienności aktywność fizyczną, pijąc dużą ilość wody, stosując masaże ujędrniające… Niestety, nierzadko zdarza się, że restrykcyjnie przestrzegany plan odchudzający nie przynosi założonych rezultatów. Tam, gdzie tradycyjne metody zawodzą, z pomocą przychodzi medycyna estetyczna, a dokładniej – zabieg modelowania sylwetki.

Rewolucja w odchudzaniu

Nowoczesne gabinety medycyny estetycznej coraz częściej oferują pacjentom zabieg modelowania sylwetki przy użyciu innowacyjnego urządzenia Contura. Wysokiej klasy sprzęt pozwala szybko, bezboleśnie i trwale pozbyć się złogów w wybranych miejscach. Contura jest jedynym urządzeniem wykorzystującym innowacyjną technologię A.C.E. (Acequire, Control, Extend). Tłuszcz niszczony jest przez precyzyjne głowice z elektrodami. Aplikator zasysa fałd skóry między elektrody emitujące prąd RF o częstotliwości 1MHz oraz wytwarzające serię ultrakrótkich nanosekundowych impulsów HV. Dochodzi do elektroporacji komórek tłuszczowych, które następnie  wydalane są z organizmu.

Urządzenie do modelowania sylwetki – co możesz wyszczuplić?

Niektóre partie ciała szczególnie trudno wyszczuplić. Urządzenie do modelowania sylwetki poradzi sobie z tak problematycznymi obszarami jak twarz, ramiona, uda, łydki. Co ważne, efektem kuracji jest nie tylko wyraźne zmniejszenie objętości podskórnej tkanki tłuszczowej, ale również zwiększenie napięcia i gęstości skóry oraz redukcja cellulitu. Kuracja nie jest bolesna i nie wiąże się z rekonwalescencją.

 

 

 

 

Share.
https://aavamobile.pl/nowoczesne-ogrzewanie-tarasowe-elegancja-spotyka-funkcjonalnosc/ https://e-oko.com/ogrzewacz-tarasowy-komfort-w-chlodne-wieczory/ https://hellheaven.pl/metalowy-stojak-na-reczniki-polaczenie-funkcji-i-estetyki-w-lazience/