Wiele kobiet mimo aktywnego trybu życia boryka się z cellulitem oraz utratą jędrności skóry. Najbardziej problematyczne części ciała – brzuch, bryczesy czy wewnętrzna część ud często są oporne na ćwiczenia fizyczne oraz dietę. Takim paniom możemy polecić właśnie endermologię.

 

Co to jest endermologia i na czym polega?

 

Endermologia, czyli nic innego jak masaż podciśnieniowy skóry, który z biegiem lat robi się coraz bardziej popularny wśród kobiet ze względu na swoje szerokie spektrum zastosowań. Dzięki różnym głowicom możemy działać na konkretnym poziomie skóry ułatwiając pozbycie się komórek tłuszczowych oraz cellulitu, czyli tak zwanej ,,skórki pomarańczowej’’. Dodatkowo endermologię możemy wykonać na całe ciało co doskonale modeluje sylwetkę, działa rozluźniająco na mięśnie, poprawia krążenie oraz oczyszcza organizm z toksyn. Jest to zabieg, który możemy wykonać zarówno na ciało, jak i na twarz. Działa wtedy jak naturalny lifting twarzy, redukuje zmarszczki, napina skórę oraz poprawia jej koloryt. Urządzenie do endermologii poza podciśnieniem i mechanicznym masażem ciała zawiera światło podczerwieni oraz radiofrekwencję, dzięki czemu bardzo zwiększa się skuteczność zabiegu. Wystarczy około 5-6 zabiegów aby zauważyć spektakularne efekty i poczuć się młodziej w swoim ciele. Aby przystąpić do endermologii nie musimy się specjalnie przygotowywać. W salonie kosmetolog przeprowadza z klientem konsultacje aby wykluczyć przeciwskazania, ocenić typ sylwetki, rodzaj cellulitu oraz omówić indywidualne oczekiwania klienta. Aby ułatwić poślizg głowicy masaż wykonujemy na specjalnej oliwce do ciała. Czas zabiegu to około 50 minut.

 

Zobacz: https://depilacja.pl/endermologia/

 

Wypływ endermologii na ciało

 

Endermologia jest zabiegiem nieinwazyjnym, w 100% bezpiecznym i naturalnie pobudzającym komórki do produkcji kolagenu i elastyny. Poza efektem wizualnym jakim jest wyszczuplenie i wymodelowanie ciała, pozbycie się cellulitu i ujędrnienie skóry nasz organizm dodatkowo oczyszcza się z toksyn dzięki pobudzeniu układu limfatycznego oraz usuwa nadmiar wody w organizmie. Dodatkowo poprawia krążenie i redukuje obrzęki.

 

 

Share.
https://codilab.pl/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-przez-caly-rok/ zobacz zobacz