Nowoczesne wnętrza kuchenne służą już nie tylko do przygotowywania pysznych posiłków. To również przestrzenie, które umożliwią zaaranżowanie niewielkiej jadalni czy miejsca, gdzie wygodnie możemy popijać kawę z domownikami. Zaprojektowanie takiej kuchni nie jest trudne – jednym z wiodących trendów jest styl loftowy. Hoker do kuchni to jeden z nieodłącznych elementów stylu industrialnego.

Wygodny hoker do kuchni industrialnej

Wnętrza industrialne zachwycają i inspirują – przekonują architekci i projektanci. Przestrzenie loftowe są dzisiaj jednymi z najchętniej wybieranych. Warto wspomnieć, że styl loftowy jeszcze do niedawna był najczęściej kojarzony z restauracjami czy pubami. Dzisiaj z powodzeniem możemy wykorzystać go w domu czy w mieszkaniu. Styl loftowy może na pierwszy rzut oka wydawać się surowy – to jednak pozory. Przyglądając się z bliska takim aranżacjom, zauważymy, że wnętrza loftowe odznacza niepowtarzalny design, trwałość zastosowanych materiałów i oryginalne meble, takie jak hoker od kuchni. Wnętrza loftowe wypełniają konkretne materiały: szkło hartowane, kamień, cegła, lite drewno, ale też metal. Królują tu stonowane kolory czerni, bieli, beżu, grafitu. Kuchnia loft to ciekawa propozycja na to, by zwykłe wnętrze zmienić nie do poznania i nadać mu charakteru. Hoker do kuchni to propozycja, która dodatkowo urozmaici wnętrze.

Hoker do kuchni – jak jest zaprojektowany?

Nowoczesny hoker do kuchni industrialnej to wysoki stołek, który może być ustawiony zarówno przy przedłużonym blacie, jak również przy wyspie kuchennej. Taki stołek posiada metalowy stelaż, który wykonany jest z profili zabezpieczonych przed odkształcaniem. Stelaż uzupełnia podnóżek. Siedzisko i oparcie wykonane są z litego drewna dębowego lub bukowego.

Share.
ldwideracewalking.com ueformichigan.com zobacz