Zdarzają się sytuacje, w których chcemy wyglądać idealnie. Rzadko kiedy możemy jednak pochwalić się figurą, która nie ma żadnych mankamentów. W takiej sytuacji warto zwrócić uwagę na bieliznę do zadań specjalnych. Jak wybrać bieliznę wyszczuplającą, która pozwoli kobiecie czuć się piękną?

Bielizna wyszczuplająca – jakie są rodzaje?

W zależności od efektu, którego kobieta oczekuje należy dobrać odpowiedni rodzaj bielizny. Mając problem z boczkami oraz niesfornym brzuchem, warto wybrać majtki, które uciskają brzuch oraz podnoszą pośladki. Jest to zazwyczaj bielizna z wysokim stanem (aż pod biust), która wpływa nie tylko na wygląd brzucha, ale również niweluje niedoskonałości w okolicach pleców i żeber.

Idealnym rozwiązaniem do sukienki są halki modelujące. Mamy kilka rodzai, które wybieramy w zależności od potrzeb. Decydując się na halkę, która przypomina spódnicę kończącą się pod biustem kobieta wymodeluje brzuch, uda i pośladki. Warto zwrócić uwagę na bieliznę wyszczuplająca, która ma miseczki. Ten model zadba również o idealny wygląd piersi.

Kolejnym newralgicznym punktem kobiecych sylwetek są nogi oraz biodra. Rajstopy modelujące wyszczuplą biodra, uda oraz wymodelują nogi. Bielizna wyszczuplająca podniesie i wymodeluje pośladki, które będą jędrne, uniesione i kształtne.

Jak wybrać dobrą bieliznę wyszczuplająca?

Chcąc uzyskać idealny efekt należy zwrócić uwagę na jakość bielizny. Bielizna wyszczuplająca jest produkowana z materiałów syntetycznych, takich jak elastan poliester, poliamid czy nylon. Bardzo ważny jest dodatek wiskozy, który dba o odpowiednią cyrkulacje powietrza, która nie zawsze jest w bieliźnie gorszego gatunku.

Bardzo ważne przy zakupie bielizny wyszczuplającej jest zapoznanie się z ilością elastanu, czyli włókien odpowiedzialnych za modelowanie sylwetki. Bielizna modelująca, która zawiera ich ponad 20% może wyszczuplić sylwetkę nawet o 2 cm!

Kolejnym elementem jest dobranie odpowiedniego rozmiaru. Często kobiety są przekonane, że mniejsza bielizna wyszczuplająca da bardziej zadowalające efekty. Błąd! Za mała bielizna będzie wżynać się w ciało. Powstaną nieestetyczne fałdy, które nie poprawia wyglądu, a jedynie będą zwracały uwagę na niedoskonałości figury.

Bieliznę wyszczuplająca należy kupować dokładnie w takim samym rozmiarze, jak bieliznę, której kobieta używa na co dzień. Tak dobrana bielizna pozwoli uzyskać sylwetkę, która będzie wyglądała świetnie nawet w najbardziej wymagającej garderobie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie bielizna wyszczuplająca https://ekskluzywna.pl/bielizna-korygujaca.

Share.
https://gayer.com.pl/ogrzewacze-do-ogrodu-eleganckie-i-funkcjonalne-rozwiazanie-na-chlodne-wieczory/ Metalowy wieszak na ręczniki https://abweb.com.pl/taras-w-zimie-dlaczego-nie-tajniki-efektywnego-ogrzewania/