Niewielkie ogrodowy zaaranżować można bez trudu, wykorzystując funkcjonalne komplety kawowe. Taki pomysł na kącik wypoczynkowy w ogrodzie zrealizować można poprzez wykorzystanie najmodniejszych mebli ogrodowych. Poniżej przedstawiamy najgorętsze trendy ostatnich lat!

Pomysł na kącik wypoczynkowy w ogrodzie z nowoczesnymi meblami

Niebanalny pomysł na kącik wypoczynkowy w ogrodzie to z pewnością lekkie krzesła, w których siedziska i oparcia wykonane są z trwałej liny polipropylenowej. Krzesła ogrodowe tego typu świetnie sprawdzają się w aranżacjach nowoczesnych, minimalistycznych czy industrialnych. Atutem zastosowania trwałej liny jest fakt, że struktura oparcia i siedziska pozwalają na stałe wentylowanie skóry użytkownika – to szczególnie ważne w upalne dni! Uzupełnieniem dla takich wygodnych krzeseł może być stolik kawowy, którego blat wykonano z naturalnego drewna eukaliptusowego.

Innym rozwiązaniem są lekkie meble aluminiowe, w których siedziska i oparcia tworzone są ze wzmocnionych siatek. Minimalistyczny wygląd krzeseł sprawia, że doskonale prezentują się one w nowoczesnych aranżacjach.

Pomysł na kącik wypoczynkowy w ogrodzie z meblami technorattanowymi

Pomysł na kącik wypoczynkowy w ogrodzie mają dla użytkowników także projektanci mebli technorattanowych. Komplety technorattanowe są bardzo rozbudowane – znaleźć w nich można m.in. fotele i krzesła, stoły i stoliki, wygodne sofy narożne. Kącik wypoczynkowy w ogrodzie warto uzupełnić o komplet kawowy technorattanowy – meble takie są lekkie, trwałe, zabezpieczone przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Wierzch mebli technorattanowych pokrywa syntetyczna plecionka – jest ona zabezpieczona przed ścieraniem, promieniowaniem UV. Meble technorattanowe w czasie zimy warto okrywać pokrowcem ogrodowym.

Share.
https://aaron.net.pl/loft-w-twoim-domu-od-hokerow-do-kuchni-po-industrialne-stoliki-kawowe-loft/ zobacz https://dajplus.pl/kiedy-przemysl-spotyka-dom-meble-loftowe-w-nowoczesnym-wydaniu/