Przedszkole językowe Świdnica to miejsce ukierunkowane na swobodny rozwój dzieci. Poza wszechstronnym rozwojem, zajęciami na świeżym powietrzu, treningom relaksacji oraz nauce opartej na Metodzie Montessori, dzieci w przedszkolu mają możliwość wzięcia udziału w zajęciach z nauki języka angielskiego już od najmłodszych lat. Umysł dziecka jest najbardziej chłonny, dzięki czemu warto postawić na naukę języków obcych w tym okresie. Jest ona wtedy najbardziej efektywna i najszybsza, a dzieci poznają drugi język w taki sam sposób, jakby to był ich język ojczysty. Takie działania pozwalają na lepszy start dzieci w późniejszym okresie w latach szkolnych. Dzięki wykwalifikowanym lektorom, którzy zwracają uwagę na indywidualne predyspozycje dzieci, nauka języka to prawdziwa przygoda. Dzieci są zaciekawione i z chęcią uczą się angielskiego tak, jakby to była wyjątkowa przygoda i nowe wyzwanie, które warto podjąć. Pedagodzy w przedszkolu zachęcają dzieci do nauki w łagodny sposób, a dodatkowo są zawsze gotowi, aby z nimi porozmawiać, pomóc i rozwiać wszelkie wątpliwości i obawy. Wspierają maluchy na drodze rozwojowej i są ich cichymi towarzyszami.

Inwestycja w przedszkole językowe Świdnica zaprocentuje w życiu Twojego dziecka

Nauka drugiego język od najmłodszych lat jest w dzisiejszych czasach bardzo ważna. Aktualnie język angielski jest popularny na całym świecie i otwiera drogę nie tylko do podróżowania, ale i podjęcia ciekawej rozwijającej pracy za granicą, skorzystania z programów stypendialnych, programów Erasmus na studiach oraz do nawiązywania nowych znajomości z całego świata. Właśnie dlatego warto rozpocząć naukę języka jak najwcześniej i już dzisiaj pomyśleć o przyszłości swojego dziecka. Zwłaszcza że przedszkole językowe Świdnica proponuje naukę angielskiego w bardzo prosty, naturalny sposób. W nauce języka wykorzystywane są wszystkie zmysły dzieci, zajęcia są różnorodne, dzieci uczą się poprzez muzykę, ruch i kontakty interpersonalne. 

Zajęcia są bardzo kreatywne i mają za zadanie zaciekawić najmłodszych słuchaczy. Lektorzy wykorzystują materiały video, audio, kolorowanki, rymowanki, piosenki, taniec, zadania plastyczne, a wszystko odbywa się bez pośpiechu i bazuje na bardzo dużej ilości powtórzeń. Bardzo dobrą metodą dydaktyczną, wykorzystywaną w przedszkolu jest drama – czyli odgrywanie scenek z życia codziennego takich jak zakupy, wizyta u lekarza, obiad w restauracji, a to wszystko w obcym języku. Wszystko wygląda tak jak nauka języka ojczystego  naśladowanie powtarzanie, nazywanie przedmiotów śpiewanie, rozmawianie. Taka metoda jest niezwykle efektywna. Przedszkole językowe Świdnica to miejsce, które niewątpliwe warto rozważyć przy wyborze placówki dla swojej pociechy. 

Przedszkole językowe Świdnica – jakie zajęcia mamy do wyboru?

Poza nauką języków przedszkole językowe Świdnica ma do zaoferowania szereg ciekawych zajęć. Dzieci biorą udział w zajęciach plastycznych, zajęciach sensorycznych, zajęciach tanecznych, zajęciach szachowych, logorytmice, gimnastyce oraz w programie Mali Badacze. Całość odbywa się bez oceniania oraz zmuszania do jakichkolwiek aktywności. Zajęcia mają na celu poszukiwanie tego, co w każdym dziecku jest najlepsze, tego, w czym czuje się najlepsze oraz wyłanianie talentów. Nauczyciele są  niezwykle świadomi, a do tego w razie potrzeby na miejscu jest dostępny psycholog, który jest w stanie pomóc zarówno rodzicom, jak i dzieciom. Program nauki w przedszkolu różni się znacząco od tego, jaki proponują placówki publiczne, zwłaszcza że do nauki nie są używane żadne książki, a materiałami dydaktycznymi jest często natura. Dzieci spędzają bardzo dużą ilość czasu na świeżym powietrzu, co jest porównywane do skandynawskich metod nauczania. Rodzice dzieci w przedszkolu językowym w Świdnicy są bardzo zadowoleni z postępów swoich pociech, na co dowodem jest bardzo duża ilość pozytywnych opinii. Proces rozwojowy w tym miejscu jest wyjątkowo szybki a do tego przyjemny i przyjazny.

Share.
https://carnivorous-plants.pl/taras-w-kazda-pogode-tajemnica-ogrzewaczy-gazowych/ https://www.travelin.pl/news/ubezpieczenie-assistance-na-wakacje-samochodem-o-czym-pamietac zobacz