Kuchnia to dla wielu miejsce, w którym przebywają co najmniej kilka godzin. Wiedzą o tym gospodynie domowe, które szykują posiłki każdego dnia dla swoich najbliższych. Panie chcą, aby kuchnia była praktyczna i funkcjonalna. W dzisiejszych czasach nawet najmniejsze pomieszczenia mogą zyskać dodatkowej przestrzeni i optycznie ją powiększyć. Jednak meble to nie wszystko. Kuchnia bazuje głównie na sprzętach, m.in. piekarniku, lodówce, zmywarce, zlewozmywaku czy baterii kuchennej. Te dwa ostatnie elementy znajdziesz w sklepie Frapeti.pl. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Baterie kuchenne stojące – nowoczesna technologia i wzornictwo

Baterie zlewozmywakowe posiadają wiele przydatnych funkcji, na przykład specjalne filtry, które odseparowują wodę pobieraną z instalacji wodociągowej lub regulatory strumienia redukujące osadzanie się kamienia. Baterie kuchenne stojące z możliwością wyciąganej wylewki, to praktyczne rozwiązanie dla Pani domu. Ta funkcja znacznie ułatwia mycie warzyw lub owoców oraz mycie naczyń w zlewozmywaku. W sklepie Frapeti występują również bardziej zaawansowane technologicznie baterie kuchenne m.in. uruchamiane przez fotokomórkę. Wszystko jest kwestią ceny, ale jak widzisz, możliwości w sklepie internetowym masz pod dostatkiem!

Najlepsi producenci w branży armatury sanitarnej – wybierz zlewozmywaki i baterie dopasowane do Ciebie

Jednym z najbardziej znanych producentów zlewozmywaków i baterii kuchennych jest firma Quadron. Istnieje na rynku blisko 80 lat i nadal cieszy się zaufaniem klientów. Z czego to wynika? Przede wszystkim produkty tej marki wyróżniają się niezwykłą jakością i trwałością. Kupując zlewozmywaki Quadron otrzymujesz 25 lat lat gwarancji, natomiast na baterie kuchenne 5 lat. Dzięki czemu masz pewność, że razem z Quadron stworzysz swoją wymarzoną kuchnię, która służyć Ci będzie na lata. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na https://frapeti.pl/collections/quadron

 

Share.
asol-ogrodowy.pl https://metropoliabydgoska.pl/jakie-powinno-byc-bezpieczne-mieszkanie/ zobacz