Salony i pokoje dzienne to przestrzenie stworzone do odpoczynku, ale też spotkań w gronie rodziny. Jak zaprojektować wygodne i przytulne wnętrze, dopasowane do różnych potrzeb? Z pewnością pierwszym krokiem powinny być odpowiednie meble. Jedną z ciekawszych propozycji ostatnich lat są nowoczesne meblościanki.

Meblościanki – klasyczne meble w nowoczesnej odsłonie

Jeszcze do niedawna meblościanki kojarzone były z wzornictwem rodem z poprzedniej epoki. Dzisiaj styl retro prezentowany jest w nowoczesnej, odświeżonej odsłonie. Meblościanki z szafką RTV to niebanalna propozycja do salonów i pokojów dziennych, która pozwoli na optymalne wykorzystanie przestrzeni oraz nadanie jej ciekawego wyglądu. Nowoczesne meblościanki z szafką RTV to zestawy składające się z kilku elementów, które wspólnie tworzą oryginalną zabudowę ściany. Szafka RTV pozwoli na wygodne osadzenie telewizora oraz znalezienie dodatkowej przestrzeni do przechowywania płyt, dekoderów. Meblościanki uzupełnione są o otworzone półki, zamykane szafki wiszące, przeszklone gabloty – możliwości na aranżację jest naprawdę wiele.

Salon stworzony dla wielbicieli kina!

Salony i pokoje dzienne to przestrzenie, gdzie oddajemy się odpoczynkowi. Jednym z ulubionym sposobów na spędzanie czasu jest oglądanie filmów i seriali. Szukając inspiracji na zaaranżowanie domowego kina, warto wykorzystać szafki RTV nowoczesne. Eleganckie szafki RTV tworzone są z myślą zarówno o wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych. Istotne jest to, że meble tworzone są z wysokiej jakości materiałów, takich jak płyty meblowe laminowane i lakierowane. Wiele z dostępnych szafek tego typu dekorowana jest dekorami imitującymi naturalne drewno. Takie szafki nie tylko pozwolą na eleganckie ustawienie telewizora, ale też na przechowywanie płyt DVD czy dekoderów – wiele z dostępnych modeli uzupełnionych jest o szuflady i półki.

 

 

Share.
https://abweb.com.pl/taras-w-zimie-dlaczego-nie-tajniki-efektywnego-ogrzewania/ zobacz wiecej https://hellheaven.pl/metalowy-stojak-na-reczniki-polaczenie-funkcji-i-estetyki-w-lazience/