Przygotowania pokoju dla niemowlaka to często miesiące wybierania konkretnych produktów. Kiedy dziecko pojawia się na świecie wiele z nich okazuje się jednak zbędnych. W przypadku kilkumiesięcznego dziecka warto pomyśleć o elemencie jakim jest kojec dla dziecka. Nowoczesny kojec będzie przestrzenią, gdzie dziecko będzie mogło bezpiecznie się bawić i odpoczywać.

Dlaczego warto postawić na kojec dla dziecka?

Kojec dla dziecka jest produktem przydatnym zarówno z punktu widzenia dziecka, jak i rodzica. Bezpieczna, odgrodzona przestrzeń pozwala maluchowi na doskonałą zabawę bez obaw o urazy czy upadek. Rodzic może w tym czasie zajmować się codziennymi pracami – bez obaw o to, co robi maluch. Nowoczesne kojce zaskoczą nas pod wieloma względami: przede wszystkim są one wykonane z trwałych i bezpiecznych dla dziecka materiałów, które są zabezpieczone przed odkształcaniem, ścieraniem, wnikaniem brudu. Wewnątrz kojca znajduje się idealnie dopasowany materac, który zamortyzuje upadki i pozwoli na wygodną zabawę. Ściany kojca wykonane są z trwałej siatki – w zależności od modelu znajdziemy w ścianie dodatkowe wyjście, zapinane na zamek błyskawiczny. Kojec może posiadać również niewielkie okienko w ściance. Bogata kolorystyka kojca z pewnością zainteresuje dziecko i wprawi je w dobry nastrój.

Kojec dla dziecka jako bezpieczna przestrzeń do zabaw

Kojec to idealne miejsce do zabawy – znajdzie się w nim dość przestrzeni na wszystkie, niezbędne zabawki czy maskotki. Kojec umożliwi także stopniową naukę wstawania – specjalnie dla dzieci zaprojektowano profilowane uchwyty, dzięki którym może się on podciągać do pozycji stojącej. Kojec może służyć nam zarówno w domu, jak i podczas dłuższych wyjazdów: lekka, składana konstrukcja pozwala na transportowanie przedmiotu.

 

 

 

Share.
rpbc.org uh-wetsch.org cznauroda.pl